top of page
Warzywa i zioła
zdjęcie-kinga.buczek.jpg

Kinga Buczek

naturopata

zielarz-fitoterapeuta

psychodietetyk

bioenergoterapeuta

promotor zdrowia

instruktor pierwszej pomocy

nauczyciel ziołolecznictwa 

inspektor ochrony danych osobowych

telefon

661724553

Email:

Konsultacje stacjonarne prowadzę obecnie tylko w Piasecznie k/Warszawy: ul. Tukanów 12/U18.

Konsultacje online opracowuję na podstawie szczegółowej karty pacjenta albo/i biorezonansu wykonanego w gabinecie partnerskim (Płock).

  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram

O mnie

Uzyskałam tytuły zawodowe i prowadzę praktykę w zawodach:

- zielarz-fitoterapeuta (nr zawodu 313012),

- promotor zdrowia (nr zawodu 990306),

- naturopata (nr zawodu 323009),

- bioenergoterapeuta (nr zawodu 323002),

- psychodietetyk,

- instruktor pierwszej pomocy,

Jestem członkiem zarządu warszawskiego Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów, autorką książek i artykułów prasowych oraz bloga. 

Prowadzę poradnictwo w zakresie profilaktyki i wspierania leczenia chorób cywilizacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem chorób pasożytniczych, nowotworowych oraz autyzmu, a także wszelkich zaburzeń trawienia, przyswajania, detoksykacji oraz ich następstw.

Prowadzę autorski kurs zawodowy w zawodzie zielarz-fitoterapeuta (uprawniający do wykonywania zawodu zielarz-fitoterapeuta oraz do otwarcia sklepu zielarsko-medycznego, czyli do pozaaptecznego obrotu lekami OTC).

Prowadzę kurs z obsługi biorezonansu w systemie NLS oraz biorezonansu Quantum.

 

W swojej pracy stawiam na połączenie tradycji z nowoczesnością. Do analizy składu ciała i obecności patogenów (wirusów, bakterii, grzybów, pasożytów) wykorzystuje urządzenia działające na zasadzie biorezonansu. W terapii uwzględniam natomiast klasyczne metody odbudowy ciała (z wykorzystaniem diety, ziół, suplementacji, ćwiczeń fizycznych) oraz regulacji emocji (uświadomienie sobie emocjonalnego podłoża choroby jest kluczem do wyeliminowania bodźca zapalnego problemów zdrowotnych), a także dzielę się odkrywaną na nowo wiedzą w zakresie zapomnianego i lekceważonego prawa wzajemnego powiązania człowieka ze światem natury.

Jedyną słuszną drogą postępowania wydaje się zrównoważony tryb życia, czyli szeroko rozumiana profilaktyka obejmująca dbanie o środowisko wewnętrzne i zewnętrzne organizmu, przy jednoczesnym troszczeniu się o emocjonalną sferę życia. Wszystko powinno być spójne i nierozerwalne.

Potwierdzeniem tego niech będą słowa Huang Di, legendarnego Żółtego Cesarza, zawarte w najstarszym w dziejach ludzkości klasycznym dziele medycznym, Kanonie Medycyny Chińskiej Żółtego Cesarza:

Zdrowie i dobrostan może osiągnąć tylko ten, kto zachowuje ześrodkowany umysł, wystrzega się marnotrawienia energii, dba o nieustanny, swobodny przepływ qi i krwi, utrzymuje harmonijną równowagę yin i yang, dostosowuje się do zmieniających się pór roku i makrokosmicznych wpływów oraz odżywia się tak, by zapobiegać chorobom. Oto droga do długiego i szczęśliwego życia.

Biorezonans możesz wykonać również w gabinecie partnerskim w Płocku
5.JPG

Żaneta Durka

mgr inż. technologii chemicznej (nr zawodu 214502)
naturopata (nr zawodu 323009)
zielarz-fitoterapeuta (nr zawodu 313012)
akupunkturzysta

tel.:

887 07 68 07

email:

durka_zaneta@wp.pl

Konsultacje stacjonarne:

Płock, ul. Powstańców Styczniowych 21

  • Facebook
  • Instagram

Prowadzę Gabinet Terapii Naturalnych w Płocku. Miejsce to powstało z zamiłowania do naturalnych metod wspierania organizmu. Wierzę w moc ziół i zdolność ludzkiego ciała do regeneracji. W swojej pracy wykorzystuję nowoczesne urządzenia do analizy organizmu metodą biorezonansu (18D NLS i Quantum). Wyniki przeprowadzonego pomiaru są pomoce w doborze indywidualnego planu terapii, uwzględniającego zioła i suplementację oraz dodatkowe wskazania przygotowywane we współpracy z firmą Herbae Kinga Buczek.

W gabinecie stosuję dodatkowe terapie wspomagające powrót do zdrowia:

- biomasaż,

- akupunkturę,

- świecowanie uszu,

- bańki ogniowe.

bottom of page