top of page

Witaj

Zakres konsultacji online:

- dobór właściwej terapii obejmującej: zioła, suplementację, elementy diety, bioenergoterapię, homeopatię, esencje Bacha, sole Schusslera i inne - w zależności od potrzeb i indywidualnych predyspozycji danej osoby oraz ewentualne podpowiedź dotyczącą wykonania terapii uzupełniających, np. manualnych (chiropraktyka, masaż, akupunktura itp.)

- omówienie analizy organizmu metodą biorezonansu (wykonanej wcześniej stacjonarnie w Piasecznie lub Płocku),,

- konsultacje dotyczące stanu zdrowia zainteresowanej osoby i omówienia terapii z pogranicza takich dziedzin jak naturopatia, ziołolecznictwo, bioenergoterapia, psychodietetyka

Każdy kolejny etap terapii ustalany jest na 2 miesiące, co oznacza, że kolejne wizyty dla osób kontynuujących terapię odbywają się co 2 miesiące. 

Koszt każdej wizyty kontrolnej w wersji stacjonarnej lub online to 200 zł (opłata raz na 2 miesiące).

Koszt terapii z zastosowaniem ziół i suplementów diety omawiany jest indywidualnie - każdy ma możliwość zakupu produktów w gabinecie, bądź w dowolnym wygodnym dla siebie miejscu. Gabinet nie jest nastawiony na sprzedaż produktów. Sprzedaż ma być ułatwieniem dla osób, którym może sprawiać trudność kompletowanie całego zamówienia

Możliwa jest krótka konsultacja online (teleporada) - koszt 50 zł/15 minut. Wskazana w przypadku pojawienia się dodatkowych pytań podczas trwania trwania każdego kolejnego etapu terapii (zwykle nie jest to potrzebne) lub np podczas nagłych zdarzeń, np. pojawienia się dodatkowej choroby w trakcie trwania terapii (np. przeziębienia, grypy, ospy wietrznej i innych), co będzie wymagało modyfikacji sposobu przyjmowania wskazanych produktów lub ustalenia terapii zastępczej na czas trwania choroby dodatkowej.

Przed konsultacją wypełnij proszę kartę informacyjną - daje ona szereg dodatkowych informacji potrzebnych do właściwej oceny stanu zdrowia i wykluczenia interakcji między przyjmowanymi lekami a zalecaną terapią. Karta informacyjna dostępna jest w menu głównym, a link do jej wypełnienia zostanie dodatkowo przesłany wraz ze wskazaniami przed konsultacją drogą mailową zaraz po umówieniu się na konsultację.

​​
 

  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram

Nie prowadzę "szybkich" odpowiedzi na pytania zadawane poprzez komunikatory typu: Messenger, WhatsApp, Signal, czy wiadomości SMS. Nie jestem również upoważniona do wydawanie opinii na temat innych gabinetów stosujących biorezonans do analizy i terapii.

Jeśli poszukują Państwo wiedzy na tematy związane ze zdrowiem w ujęciu naturalnym, zapraszam na mój blog, kanał youtube i do zakupu moich książek oraz prenumeraty miesięcznika "Nieznany Świat", w którym mam przyjemność prowadzić rubrykę naturoterapeuta radzi

Pełne przygotowanie w zawodach naturopata, bioenergoterapeuta, zielarz-fitoterapeuta (egzaminy państwowe) oraz dodatkowe uprawnienia, pozwoliło mi poznać wiele technik analizy organizmu oraz opracować autorskie metody terapii w nurcie ziołolecznictwa z elementami współczesnej suplementacji.

Nowoczesne metody analizy składu ciała metodą biorezonansu pozwalają w szybki i bezinwazyjny sposób dokonać odczytu obecnych w organizmie patologii organów oraz inwazji patogennych (bakterii, wirusów, grzybów, pasożytów). 

W podobny sposób - za pomocą odbioru impulsów elektromagnetycznych - można przeprowadzić analizę ciała na odległość technikami radiestezyjnymi, duchowymi, z wykorzystaniem zasad fizyki kwantowej, zakładającej naszą obecności we wspólnym polu morficznym i wzajemnej łączności między poszczególnymi elementami tego pola, czyli pisząc w skrócie: w polu energetycznym nie istnieje pojęcie odległości, co stanowi o braku bariery w odczycie stanu zdrowia osoby znajdującej się w innym miejscu niż moja przestrzeń pracy. Zastosowanie tej techniki odbioru organizmu ludzkiego na odległość pozwala w precyzyjny sposób dobrać właściwe  produkty oraz ich dawkowanie na ściśle ustalony czas (w tym przypadku na 2-miesięczną terapię). 

Jak przebiega konsultacja online?

1. Zapisz się na konsultację (dzwoniąc na numer tel: 661724553 lub klikając w niżej zamieszczony link - nastąpi przekierowanie na stronę rezerwacji).

Dostępne są opcje: pierwsza konsultacja online (dla osób korzystających z konsultacji po raz pierwszy) lub konsultacja online (dla drugiej i każdej kolejnej konsultacji). Osoby posiadające wyniki biorezonansu wykonanego w Płocku proszone są o zaznaczenie opcji "konsultacja online" i płatności manualnej.

2. Dokonaj opłaty za konsultację (osoby wykonujące biorezonans w Płocku dokonują płatności na miejscu).

3. Na adres email otrzymasz powiadomienie o rezerwacji konsultacji online wraz z linkiem do karty informacyjnej, którą należy starannie uzupełnić jeszcze przed konsultacją.

4. W ciągu kilku dni otrzymasz na adres email propozycję terapii na najbliższe 2 miesiące (każda kolejna konsultacja ustalana jest co 2 miesiące). W wysłanym dokumencie znajdują się informacje dotyczące zalecanych produktów oraz ich dawkowania i krótki opis sposobu działania (w tym ziół, suplementów diety, soli Schusslera, esencji Bacha i innych, które zostały zaznaczone w karcie informacyjnej) oraz wskazówki dotyczące terapii wspomagającej (np. terapii manualnych - w tym chiropraktyki, akupunktury, odpowiednich ćwiczeń itp. - terapie te są dodatkiem i mają za zadanie przyspieszyć i usprawnić proces dochodzenia do zdrowia). Nie wykonuję terapii wspomagających, w tym terapii manualnych - można je zatem wykonać w innych gabinetach - według uznania.

W razie chęci omówienia terapii telefonicznie - taka konsultacja zostanie ustalona indywidualnie poprzez adres email lub telefonicznie - czas jej trwania to max. 15 min. Warto wcześniej przygotować pytania do specjalisty. Zaznaczam, że nie tłumaczę dokładnego wpływu każdego z elementów terapii na pracę poszczególnych organów czy układów - jest to ogromna ilość materiału obejmująca wiele godzin nauki. Dla osób chcących podjąć naukę w zawodzie zielarz-fitoterapeuta przygotowałam kurs zawodowy (w celu poznania szczegółów wybierz "sklep" lub na stronie startowej zakładkę "kursy i szkolenia"). Trzeba mieć na uwadze, że każdy z suplementów, czy pojedynczych ziół będzie wywierał na organizm inne działanie, niż ich wzajemna interakcja. Przez wieki znani zielarze zalecali łączenie ziół w mieszanki ziołowe w celu zwiększenia pozytywnego ich działania na organizm. Ich właściwy dobór dedykowany dla danej osoby, a nie na dane schorzenie wraz z ustaleniem idealnej dawki, wykluczeniem niepożądanych objawów i interakcji z innymi lekami, właściwe połączenie ziół z suplementacją i dopasowaniem do Twojego trybu życia jest tą wartością, która zostaje przekazana podczas konsultacji i wymaga dużego skupienia, wyczucia i wiedzy zdobywanej latami. Ciężko jest oczekiwać przekazania tej wiedzy w krótkiej rozmowie telefonicznej. 

5. Zaczynasz swoją przygodę z ziołolecznictwem. Powodzenie terapii zależy również od Twojej systematyczności i determinacji oraz wiary w osiągnięcie pożądanych rezultatów. Nawet najlepiej dobrana terapia nie ma prawa zadziałać, bądź jej działanie będzie blokowane, jeśli ktoś swoją postawą zaneguje jej skuteczność, czy też będzie mocno ingerować w proces zdrowienia swoim niehigienicznym trybem życia (obżarstwem, używkami, brakiem snu, złorzeczeniem i innymi formami ataków tak fizycznych, jak i energetycznych na siebie i ludzi wokół).

6. Wraz z propozycją terapii otrzymasz w osobnej wiadomości email ogólne informacje dotyczące tego, co warunkuje nasze zdrowie oraz ważne informacje dotyczącego tego, jak zachować się podczas odczuwania niepożądanych objawów w trakcie trwania terapii (np. bólu głowy, swędzenia, wysypki, objawów grypy itp - które są normalną reakcją organizmu na uwalniane z niego toksyny, oczyszczanie - tzw. reakcją Herxheimera.) W pierwszej kolejności należy wówczas zastosować pochłaniacze toksyn - o czym traktuje wspomniany dokument. 

W celu umówienia wizyty na konsultację stacjonarną:

  • zadzwoń pod numer: 661724553

lub:

  • skorzystaj z rezerwacji online

bottom of page