top of page
Pacjentka

Witaj!

Zakres konsultacji stacjonarnej:

- dobór właściwej terapii obejmującej: zioła, suplementację, elementy diety, bioenergoterapię, homeopatię, esencje Bacha, sole Schusslera i inne - w zależności od potrzeb i indywidualnych predyspozycji danej osoby oraz ewentualne podpowiedź dotyczącą wykonania terapii uzupełniających, np. manualnych (chiropraktyka, masaż, akupunktura itp.)

- omówienie analizy organizmu metodą biorezonansu,

- konsultacje dotyczące stanu zdrowia zainteresowanej osoby i omówienia terapii z pogranicza takich dziedzin jak naturopatia, ziołolecznictwo, bioenergoterapia, psychodietetyka

Każdy kolejny etap terapii ustalany jest na 2 miesiące, co oznacza, że kolejne wizyty dla osób kontynuujących terapię odbywają się co 2 miesiące. 

Koszt każdej wizyty kontrolnej w wersji stacjonarnej lub online to 200 zł (opłata raz na 2 miesiące).

Koszt terapii z zastosowaniem ziół i suplementów diety omawiany jest indywidualnie - każdy ma możliwość zakupu produktów w gabinecie, bądź w dowolnym wygodnym dla siebie miejscu. Gabinet nie jest nastawiony na sprzedaż produktów. Sprzedaż ma być ułatwieniem dla osób, którym może sprawiać trudność kompletowanie całego zamówienia. 

Nie prowadzę "szybkich" odpowiedzi na pytania zadawane poprzez komunikatory typu: Messenger, WhatsApp, Signal, czy wiadomości SMS. Nie jestem również upoważniona do wydawanie opinii na temat innych gabinetów stosujących biorezonans do analizy i terapii.

Jeśli poszukują Państwo wiedzy na tematy związane ze zdrowiem w ujęciu naturalnym, zapraszam na mój blog, kanał youtube i do zakupu moich książek oraz prenumeraty miesięcznika "Nieznany Świat", w którym mam przyjemność prowadzić rubrykę naturoterapeuta radzi

Możliwa jest krótka konsultacja online (teleporada) - koszt 50 zł/15 minut. Wskazana w przypadku pojawienia się dodatkowych pytań podczas trwania trwania każdego kolejnego etapu terapii (zwykle nie jest to potrzebne) lub np podczas nagłych zdarzeń, np. pojawienia się dodatkowej choroby w trakcie trwania terapii (np. przeziębienia, grypy, ospy wietrznej i innych), co będzie wymagało modyfikacji sposobu przyjmowania wskazanych produktów lub ustalenia terapii zastępczej na czas trwania choroby dodatkowej.

W celu umówienia wizyty:

  • zadzwoń pod numer: 661724553

lub:

  • skorzystaj z rezerwacji online

bottom of page